Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Plním si svůj sen …..

 

Vždy jsem chtěla být kosmetičkou – pomáhat lidem, aby se cítili a vypadali lépe. Kosmetice a vizážistice se profesně věnuji již více než 15 let. Po  studiu na soukromé škole životního stylu jsem pracovala v několika pražských kosmetických studiích. Absolvovala jsem řadu kurzů, abych svým zákazníkům mohla nabízet různé novinky jako je lepení řas nebo malování na tělo.

Mojí specialitou jsou masáže – můžete si vybrat mezi mikromasáží očního okolí, masáží rtů, masáží obličeje a dekoltu,dále pak chemický peeling,prodlužování řas,lash lifting,to je tvarování řas -napnutí a zatočení k obočí-nádhera…

 

Z kosmetiky, se kterou jsem pracovala jsem si oblíbila španělskou kosmetiku Germaine de Capuccini, která vyhovuje většině klientů a zejména její řadu Time Expert – skutečně lze omládnout! Kosmetika PAB je také výborná zejména pro věkově mladší klientelu.  Ráda líčím kosmetikou MAC.
Líčení a vizážistika – nalíčím Vás tak, abyste svůj pracovní den  zvládli na výbornou. Nabízím také večerní a slavnostní líčení, svatební líčení může znamenat nejen líčení nevěsty a mohu dojet i přímo na místo svatby. Líčím také na firemních akcích – večírcích i konferencích.

 

Ráda Vás uvítám u mne v kosmetickém  salonu KOSMETIKA SIMONA,který se nachází v Přerově a zároven i v  salonu BEL CORPO V Praze,kde pro Vás také pracuji.